O nás PSí SKI®

Zajímá Vás kdo je PSí SKI® a co pro Vás můžeme udělat?

Pokud se zajímáte o motocykly, pak nás pravděpodobně znáte … jsme totiž výrobci motooblečení šitého na míru!

PSí® to je značka pro vysoce kvalitní motooblečení vyráběné v Česku a to již od roku 1990. Více na www.psi.eu .

Teď jste ale na webu, z kterého jde jednoznačně cítit zima, sníh, lyžování a snowboarding… Co to znamená?

Novinkou je, že značka PSí® je teď nejen pro motorkáře, ale i pro vyznavače zimních radovánek, lyžování nebo snowboardingu či jen zimní turistiky… .
Kolekce českého výrobce pro zimní sporty nese značku PSí SKI®!

Co mají tyto dvě značky PSí® a PSí SKI® společného? Mají stejnou filozofii!

Stejně jako PSí® motooděvy jsou realizovány jako zakázkové šití na základě individuálních přání a potřeb zákazníka, tak i lyžařský komplet PSí SKI® si můžete nakonfigurovat podle sebe!

S námi si vybíráte design, barvy, výbavu …. A to vše je Vám ušito na míru!

To Vám můžeme nabídnout jen díky tomu, že máme vlastní výrobní závod na Moravě v Tlumačově:

  • kde zaměstnáváme odborníky v oboru šití
  • disponujeme moderním technologických zařízením
  • nešetříme na kvalitních materiálech – nakupujeme materiály od renomovaných evropských výrobců
  • hledáme pro výrobky vždy užitkově zajímavé materiály

A to vše naše „české ruce“ zpracovávají tak, aby Vám výrobek u nás pořízený, přinesl co největší užitek a měli jste radost ho nosit!

Co u nás naši zákazníci oceňují nejvíce?

- že u nás získávají originální produkt. Tím, že nosíte oděv šitý jen pro Vás, vyjadřujete svůj osobitý styl! V PSí® jste sami sebou, jste jedineční!
- že šijeme na míru a tím zajistíme ideální velikost pro každého … ať měříte 195 nebo 150, ať jste štíhlí nebo silnější … v PSí® nám to nevadí, oblečeme každého!

Zajímá Vás, jak jsme se od výroby motooblečení dostali až k výrobě lyžařskému kompletu?

Jak jste se již dočetli, firma PSí HUBÍK je známá jako výrobce špičkového motooblečení. Sportovní kombinézy se značkou PSí® můžete vidět na všech seriálech motocyklových závodů, včetně královské třídy MotoGP. Bezpečnost motooděvů PSí® také oceňují závodníci off-roadových závodů jako je nejznámější Rallye-Dakar.

Každý zákazník je pro firmu PSí HUBÍK důležitý, věnujeme stejnou péči, jak závodníkovi v mistrovství světa, tak běžnému motorkáři z ulice. Bezpečnost a spokojenost každého zákazníka bylo, je a bude pro nás vždy na prvním místě.

Ale ptáte se, jak to všechno vzniklo?

Za vším je jen jeden člověk a to zakladatel firmy ing. Libor Hubík.

PSí SKI®

Ing- Libor Hubík – zakladatel společnosti PSí HUBÍK s.r.o.

Vystudoval strojní fakultu v Brně a když dokončil studia a začal pracovat v obchodním oddělení strojírenské firmy ZPS ve Zlíně, hledal ještě jinou náplň pro svůj volný čas.Jeho koníček byly motorky, závodění a vše kolem, proto se rozhodl začít něco podnikat v tomto oboru. Psal se rok 1990 a tato nová doba otevírala podnikatelské možnosti více než kdy jindy. Jak již bylo zmíněno, velkým koníčkem Libora Hubíka bylo motocyklové závodění, jeho první kombinézu mu šil kožešník, ovšem střih zdaleka nesplňoval potřeby posedu na motocyklu čili žádný komfort a také kritéria bezpečnosti se tak neřešila. A tak vznikl nápad, začít s výrobou moto kombinéz po vzoru světových značek. Sen se po letech naplnil skutečností a moto kombinézy PSí® jsou dnes známé po celém světě.

Díky tomu, že jsme zákazníkovi hodně blízko, nasloucháme jeho potřebám a přáním a okamžitě vše řešíme s výrobou … není ojedinělé, že můžete pana Hubíka potkat na prodejně v Tlumačově a jen tak si s ním popovídat … nebo ho také přivést na nový směr, nový nápad…

A tak přišel jednoho dne náš lichtenštejnský zástupce a přivedl chlapíka, který nejí maso, jezdí závodně na kole a v zimě sjíždí sjezdovky na snowboardu, ale tak, že po každé jízdě, zničí bundu, protože ji v rychlosti , kterou sjíždí, roztrhá o led.

 A byla tu poptávka: „Dokážete ušít takový lyžařský komplet, aby tuto námahu vydržel?“.. a v PSí přišlo vzorování, vývoj, zkoušení … a kolekce pro Carve company je na světě… PSí SKI® se prostřednictvím této společnosti nabízí na lichtenštejnském a švýcarském trhu od roku 2010. Článek ZDE.

PSí SKI®

Vývoj a výroba PSí SKI® pro Carve company

http://www.carvecompany.com/index.php?id=movies

http://vimeo.com/54785465

http://www.carvecompany.com/index.php?id=home

I tlak ze strany našich českých zákazníků byl velký, stále se ptali, proč neděláme i věci na lyže? V létě na motorky a v zimě na lyže .. ? Nakonec jsme řekli, proč ne! A jelikož jsme se už mohli opřít o velké zkušenosti z výroby pro lichtenštejnského partnera díky technicky náročnému modelu pro extrémní snowboarding, tak bylo nasměrováno na nový produkt: bunda a kalhoty na lyžování … a protože víme, že nemůžeme konkurovat všem těm značkám na trhu s lyžařskou módou, navrhli jsme produkt, který je materiálem, propracováním a designem ojedinělý. A vy sami si ho nakonfigurujete podle přání.

Upřednostnili jsme kvalitu před kvantitou, lyžařské komplety PSí SKI® nikdy nepořídíte v supermarketech.

Individuální přístup k potřebám a přáním každého zákazníka, jedinečné designy a šití na míru, to vše získáváte s nákupem oděvu se značkou PSí® a na oplátku Vám za to nabízíme ten nejlepší produkt, který umíme vyrobit.

Našim cílem je, aby Vám oděvy se značkou PSí® a PSí SKI® přinášeli radost z nošení a byli jste hrdi na tuto značku, vyráběnou u nás v České republice, srdci Evropy!

Napsali o nás

Časopis Motohouse

Časopis SVET MOTOCYKLOV

Hospodářské noviny